Projekty


FACEBOOK

     

Ak zvyknete nakupovať cez internet či už elektroniku, oblečenie, letenky alebo čokoľvek iné, vyberte si z overených e-shopov kliknutím na tento banner. Vyberte si e-shop a pokračujte v nákupe bežným spôsobom na zvolenom e-shope. Našej škole poskytnú percento z nákupu. Nič Vás to navyše nebude stáť a škole pritom prispejete na podporu rozvoja a vzdelávania Vašich detí.
Ďakujeme.

Premontrei Košiciam

Novinky

 • Milí záujemcovia o štúdium a ostatní priatelia. V piatok 14.12.2018 bude na našej škole - na Premonštrátskom gymnáziu Deň otvorených dverí. Všetci ste srdečne pozvaní. Budete si môcť prezrieť priestory školy, porozprávať sa s pedagógmi a študentami, zúčastníť sa workshopov, otvorených hodín, laboratórnych cvičení, užiť si predvianočnú atmosféru na našej škole. Hlavný program bude prebiehať v čase 9:00 - 14:00. Ale aj od 14:00 do 17:00 si ešte budete môcť pozrieť priestory gymnázia a porozprávať sa s pedagógmi.

 • otváracie hodiny školského bufetu sú od 7:50 do 8:00 a od 10:30 do 10:50 (veľká prevstávka).

 • Začína advent a my, napriek nákupnému ošiaľu všade okolo nás, môžeme využiť tento čas aj trošku inak. Na pomoc rodinám, ktoré nebudú mať také bohaté Vianoce. Už niekoľko rokov naša škola spolupracuje s mimovládnou organizáciou Úsmev ako dar, ktorá pomáha rodinám v núdzi. Preto sme sa rozhodli zorganizovať Vianočnú zbierku, ktorá poputuje práve im. Preto Vás všetkých (učiteľov, študentov, rodičov, zamestnancov a priateľov nášho gymnázia) chceme poprosiť. Využite prázdne miesto v košíku, keď pôjdete nakupovať, a pridajte tam aj pár potravín pre tieto rodiny.

 • TÝŽDEŇ V ANGLICKU

  V BEZPROSTREDNEJ BLÍZKOSTI

  ATLANTICKÉHO OCEÁNU

  23. 6. – 29. 6. 2019

  Po úspešnom minuloročnom pobyte Vám opäť ponúkame jazykovo-poznávací pobyt v prekrásnom prostredí juhozápadného Anglicka. Angličtina pod vedením skúsených lektorov jazykovej školy SOL, bezpečné prostredie malebných mestečiek, prímorská klíma a príroda, ubytovanie v osvedčených hosťovských rodinách.

  Pozrite si aj video a prezentáciu nášho študenta, ktorý sa tohto pobytu zúčastnil (jún 2018)​​​​​​​

  Bližšie informácie o pobyte získate v odkaze (viď dole) alebo u vyučujúcej:

 • Do galérie Správna voľba povolania 2018 boli pridané fotografie.

 • Do galérie IT SHOW Optima boli pridané fotografie.

 • Naši spolužiaci sa v minulom školskom roku zúčastnili týždňového jazykového pobytu vo Veľkej Británii, ktorý im umožnil rozvinúť ich jazykové a komunikačné schopnosti.

  Za tento týždeň spoznali veľa nových miest, vytvorili si nové priateľstvá so zahraničnými žiakmi a vyskúšali si život v pravej britskej rodine. V krátkom videu a foto prezentácii vám ukážeme, aký zaujímavý pobyt prežili naši žiaci v nádhernej juhozápadnej časti Anglicka v bezprostrednej blízkosti atlantického oceánu.

  Video a foto prezentáciu pre nás pripravil Samuel Nagy zo 4. A triedy, ktorý sa výletu zúčastnil.

Novinky

Kontakt

 • Premonštrátske gymnázium
  Kováčska 28, 040 01 Košice

  gymnazium.premonstrati@gmail.com
 • +421 (0)55-685 43 84 - informácie ( vrátnica )
  +421 (0)55 625 00 23 - pevná linka - kancelária

  +421 918 193 715 - sekretariát (spisakova@kovacska.sk)
  ekonómka školy - hricisinova@kovacska.sk

Fotogaléria